FOTOD | Kirevad kleidid ja kaunis muusika! Laura Põldvere tutvustas uhiuut albumit vaatemängulisel esitluspeol!


Laura plaadiesitlus
Laura plaadiesitlusFoto: Ilmar Saabas

Laura Põldvere avaldas eile üheksanda täispika albumi “9 elu”, mis räägib
loo Laura eluetappidest pop-muusikas. Selle sees on lugu eneseleidmisest, arengust ja unistuste poole pürgimisest. Viimase näiteks on lauljatari loobumine senistest koostööpartneritest ning pikaaegne unistus teha muusikat väljaspool Eestit, mis ongi nüüd saanud teoks.

Teisipäeva õhtul toimunud plaadiesitlusel sai kuulda neid ja mitmeid teisi albumil kõlavaid lugusid ning koos Lauraga astus laval üles ka duetipartner Koit Toome ning Eesti Laulu loo autor Jan Hyöty.

Plaadiesitluskontserdile eelnes performace Fotografiska näitusesaalis, kus igas ruumis kõlas mõni Laura lugu ning ruumide vahel jalutasid kaunid modellid Laura kuulsates ja imelistes kleitides.

Laurat saabusid uue albumi puhul õnnitlema nii produtsendid soomest-rootsist kui sõbrad muusikud, näiteks Eesti Laulu konkurent Sünne Valtri tütrega, Trafficu laulja Silver Laas, aga ka Grete Paia, Juss Haasma ja mitmed teised.

Laura muusikat avaldab nüüdsest Soome-Rootsi produtsentide hallatav kirjastus Sugarhouse Publishing, mille põhiliseks müügisuunaks lisaks Skandinaaviale on ka Aasia turud. Uuelt albumilt leiab hetkega rahva südamesse rännanud dueti “Segamini maailm” ning ka Eesti Laulu poolfinaali jõudnud loo “Break Me”.