FOTOD | Kuidas nad igale poole jõudsid? Üheslaulmised toimusid üle terve Eesti, paljudes kohtades esinesid samad artistid

 (60)
FOTOD | Kuidas nad igale poole jõudsid? Üheslaulmised toimusid üle terve Eesti, paljudes kohtades esinesid samad artistid
Foto: Taavi Sepp

19.augustil Tallinna Lauluväljakul toimunud EV100 Üheslaulmisel tehti ohtralt otselülitusi üle terve maailma, ent kaugetele paikadele lisaks näidati palju ka seda, mis toimus erinevais Eesti paigus. Kroonika oli kohal Paides, Kuressaares ja Sillamäel ning jäädvustas sealset melu. Tuleb välja aga, et lisaks Kroonikale kasutasid teleportatsiooni aparaati ka paljud artistid, kes müstilisel kombel jõudsid olla mitmes kohas korraga. Vaata pilte!

Paide laulupidu juhatas Veikko Täär ning lauljatena osalesid Marko Matvere, Siiri Sisask, Koit Toome, Nele-Liis Vaiksoo, Boris Lehtlaan, Valter Soosalu, Oliver Leppik ja paljud teised, lisaks oli laval üle tuhande koorilaulja, keda saatis Urmas Lattikase ansambel.

Saaremaa EV100 Üheslaulmise helid kostusid Külasema külakojas, Roobaka keskväljakul, Kõljala seltsimajas, Sassi talus Toomalõuks külas, Laadjala seltsimajas, Laimjala rahvamaja, Sõmaral Ohaka talus ja Kuressaares kuursaalis.

Sillamäel leidis aset suurejooneline kontsert "Mööda piiri", mis on Politsei- ja Piirivalveorkestri Eesti piiriäärseid asulaid läbiv tasuta kontserttuur. Seal astusid üles Tõnis Mägi, Liisi Koikson, Ott Lepland, Mari Kalkun, Karl-Erik Taukar ja Mari Jürjens.