FOTOD | Kuulsad emmed-issid-võsukesed pidasid sünnipäeva brunchi peenes restoranis

 (15)
EMA ajakirja 1. sünnipäev
EMA ajakirja 1. sünnipäevFoto: Jelena Rudi, pressimaterjalid

Eile tähistas Noblessneris peatselt avatavas Tokyo-stiilis restoranis Kampai oma esimest sünnipäeva uue aja emadele ja isadele mõeldud ajakiri EMA, mille peatoimetajaks on ajakirjanik ja saatejuht Merle Liivak. Lastekesksele sündmusele jõudis ligi 300 külalist, nende seas Lenna Kuurmaa, Maiken Pius, Evelin Ilves, Liisi Eesmaa, Simona Tätte, Jaanus Rohumaa, Siim Nestor, Indrek Kasela, Leen Kadakas, Alice ja Kaidor Kahar.

Merle Liivaku poolt juhitava ajakirja EMA hoogsa sünnipäevapeo külalised olid esimesed, kes said maitsta Jaapani izakaya-laadse restorani Kampai veel valmivat menüüd, mida on loomas Jaapani väikesest kalurikülast pärit peakokk Hide Hirakata. Lauda aitasid katta ka peo külalised ise, kelle hõrgutistest tunti ühiselt rõõmu.

Muusikat valis DJ, poliitik ja EMA suvenumbri kaanemuusa Heidy Purga, kes tegi peol ka esimese ühisesinemise koos 7-aastase poja Villiamiga.

Muusikalise tervitusega astus üles ka armastatud muusik ja EMA avanumbri kaanemuusa Mari Jürjens. Avastamisrõõmu pakkus tuur Kai kunstikeskuses ja Joiki spaanurk. Lapsed said osa origami-töötoast.