FOTOD: Lõbusa Vanaema pidu klubis Teater möödus glamuurses kullasäras!


Babulja Special Gold 12.06 Klubi Teater
Babulja Special Gold 12.06 Klubi TeaterFoto: Ardo Kaljuvee, Pressimaterjalid

Möödunud Reedel, 12.06 toimus Klubis Teater järjekordne Babulja Special - GOLD. Kohapeal ootas kõiki külalisi punane vaip, kuldne saal ning silmata võis rekordiliselt palju kauneid kuldseid kleite, säravaid kingi ning sensuaalselt punaseid huuli, mis mehed sõnatuks võtsid.

Klubi Teater Vanaema oli sel korral ette valmistanud säravaima peo linnas - Kulda väärt tervitus uksel, kuldsed kaunitarid ja kullapalavikku jahutavad kingitused Vanaema lapsukestele! Taaskord pidutsesid ka Vanaemad ise koos enda külalistega varahommikuni, jalga keerutades, külma viina nautides ja peost lõbu tundes!

Õhtu, mis algas kuumade suvetuulte saatel maja ees vastapandamatult kütkestava vastuvõtuga, sai väärilise lõpu klubi Teater saalis, kui õhus oli tunda glamuuri ning sära. Laval olid ilutsemas klubi Teater diivad, kes kütsid seest kuumaks kõigi kehad. Igale punase vaiba üritusele vastavalt, olid kohal ka mitmeid Eesti koorekihi isikuid, kes on Babulja Special ürituse enda igakuiseks lõõgastumispaigaks valinud.

Babulja Special jõuab kõigini taaskord juba juulis!