FOTOD | "Mehed ei nuta" kolmik pidas maha kõva hokiheitluse tuntud Eesti staaridega


Hokiturniir vanalinna uisupargis
Hokiturniir vanalinna uisupargisFoto: Ilmar Saabas

Täna pärastlõunal toimus Vanalinna Uisupargis seoses peatselt Tallinnas peetavate KHLi matšidega jäähoki miniturniir, kus omavahel olid vastamisi “Mehed ei nuta" kolmik Peep Pahv, Tarmo Paju ja Jaan Martinson ning teatri-, muusika ja teiste spordialade tipptegijad.

Väliturniiril osalesid endine tippkorvpallur Valmo Kriisa, hokikommentaator Kaido Kadak, võrkpallurid Sten Esna ja Eesti Võrkpalli liidu turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Vara. Uisu- ja hokirõõme naudisid ka muusikud ja näitlejad Robert ja Raul Vaigla ning Henrik ja Karl-Andreas Kalmet. Sportlikku taset aitasid platsil hoida veel Kalev Kruus ja Allar Levandi.

Kui "Mehed ei nuta" saate kolmik moodustab ühe meeskonna, siis teised kolmikud loositi kohapeal.

Võitjaks tuligi tuntud ajakirjanikekolmik, hõbedasele kohale tulid vendade Kalmetite, Sten Esna ja Allar Levandi tiim ning esikolmikusse mahutsid ka Vaiglatest ja Kaarel Kosest moodustatud meeskond.

Ekspress Meedia võõrustab teist korda Tallinnas KHLi liigamängude raames Helsingi Jokerite meeskonda. 10. ja 11. jaanuaril on nad Tondiraba jäähallis vastamisi Tšerepovetsi Severstaliga.