FOTOD | Mis juhtus? Korraldaja poolt välja reklaamitud "Padjaklubi" tüdrukud jätsid Rakveres toimunud moepäevale minemata

 (17)

Laupäeval, 18. novembril toimus Rakveres asuvas Põhjakeskuses POP YU UP moepäev, kus tutvustati kohalike kaupluste uusimaid sügis-talviste kollektsioonide rõivaid ja uudseid ilusteenuseid. Moepäevast pidid osa võtma ka TV3 sarja "Padjaklubi" tüdrukud, ent ürituse käigus teatati, et neid kohale siiski oodata ei ole.

"Padjaklubi" staarid Katariina Ratasepp, Kertu Moppel, Grete Klein ja Kristel Aaslaid pidanuks üritusel katsetama omal nahal walk-in stiilis iluteenuseid, kuid paraku jäid nad üritusele tulemata. Põhjakeskuse turundusjuhi Marilys Pruuli sõnul jäi külaskäik ära ebasobivate asjaolude tõttu, kuid teada on, et ürituse toimumise päeval oli "Padjaklubis" Mišat kehastav Kristel Aaslaid oma kallima Mattias Naaniga Taimaal puhkamas (Loe lähemalt SIIT).

"Kahjuks jäi ebasobivate asjaolude tõttu tüdrukute külaskäik Rakverre ära," sõnas Pruul Publikule. "Viimase selgudes andsid päevajuhid koheselt sellest ka külastajatele teada. Kuna tegu on ostukeskusega, kus inimesed liiguvad, siis edastati sõnum korduvalt. Lisaks kommunikeeriti tekkinud olukorda ka läbi sotsiaalmeedia. Nii Põhjakeskusel kui ka "Padjaklubi" tüdrukutel on siiralt kahju, et seekord niimoodi läks. Täna oleme asunud läbirääkimistesse, et peagi saaksid Miša, Laura, Kristina ja Maria Põhjakeskuses oma fännidega kohtuda."