FOTOD | Nagu mini-Weekend! Legendaarne Pühajärve jaanituli rokib vingemalt kui iial varem, nii artistide kui melu poolest

 (84)
Rekordiliselt suur osavõtt!

Juba 13. korda toimuva legendaarse Pühajärve jaanitule avapäeval esinesid festivali kahel laval Pluuto, Tanel Padar, Beebilõust, Öed, Karl-Erik Taukar, 2 Quick Start ja nublu, kes andis oma senise karjääri võimsaima kontserdi ning esitas kõiki hitte. Välisesinejatest astus üles Suurbritannia elektroonilise muusika artist Macky Gee. Kuna festival kestab kaks päeva, kuulub peo juurde ka värvikas telkaelu.

Täna, 23. juunil astuvad rannalaval ja pealaval üles Smilers, Terminaator, Shanon, Liis Lemsalu, Watewa, 5 Miinust, Raha. Pesu. Karud ja Tomorrowlandi muusikafestivali üks tähelepanuväärsemaid esinejaid Salvatore Ganacci.

Tasub ära märkida, et Pühajärve Jaanituli on muutunud oluliselt loodussõbralikumaks, kuna süüa saab vaid biolagunevatelt nõudelt ning loobuti ka plastkõrtest. Küllap mängis asja juures rolli seegi, et näiteks 5miinust on lubanud, et nemad sellisel üritusel ei esine, kus "kokteili kõrrest imetakse".

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele
on Pühajärvel ka traditsioonilised jaanipäevamängud, benjihüppeid ning palju atraktsioone. Küllap mängib ka ilm suurt roll selles, et korraldajate sõnul on piletimüük sel aastal rekordiliselt suur.