FOTOD: "Nöbinina" esitlus tõi kohale tuntud telenäod


FOTOD: "Nöbinina" esitlus tõi kohale tuntud telenäod
Foto: Marko Mumm

ETV uus lasteseriaal "Nöbinina" tõotab olla ka täiskasvanute hulgas menukas, sest esitlust olid tulnud kaema paljud tuntud telenäod.

"Nöbinina" on valminud Kristiina Kassi raamatu "Nõianeiu Nöbinina" ainetel ja on nüüdisaegne lugu sõprusest ja armastusest. Lisaks nõiamaagiale näeb seal ka suurimat julgust - olla kõigist teistest erinev. Vägagi aktuaalne ju!

Nõianeiu Nöbinina rolli täitdab laulja Mari Pokinen, kes koorub munast täiesti tavalises Nõiakülas, kus süüakse konni, sepitsetakse pahandusi ja sirgutakse kurjaks nõiaks. Väike Nöbinina ei taha aga kurjaks nõiaks saada ja põgeneb kodust pärismaailma, millele järgnevad põnevad seiklused.

Kaasa teevad tuntud näitlejad Kersti Tombak, Anu Lamp, Ülle Kaljuste, Hannes Kaljujärv, Laura Nõlvak, Tanel Ingi, Päär Pärenson, Mirtel Pohla, Ott Kartau ja teised. Muusika ja tekstid tegi Peeter Volkonski ja kostüümid Gerly Tinn.

Koguperelavastuse "Nöbinina" 1. osa näeb ETVs 25. detsembril kell 19.30. Uuest aastast jookseb sari ETVs laupäeviti kell 20.

Vaata galeriid!