FOTOD | Nublu, 5miinust ja Pluuto esinesid eile Simple Sessioni järelpeol täismajale

 (1)
nublu, 5miinust ja Pluuto
nublu, 5miinust ja Pluuto Foto: Rauno Liivand, Simple Session

Ekstreemspordifestival Simple Session tutvustas eile, 1. veebruaril klubis Laev Arena uut järelpeoformaati Live Night, kus võõrutas lavalaudadel eesti räpi koorekihti - üles astusid nublu, 5miinust ja Pluuto. Lisaks valisid plaadimasinate taga biite Rämmar DJ-d, MHKL & Jozels ja Paul Oja, kes täismajale peetud peol enne varaseid hommikutunde vaibuda ei lasknud.

Järjekorras 19. korda toimuval Simple Sessionil Saku Suurhallis toimuvad täna rulatajate ja trikiratturite kvalifikatsioonisõidud. Homse päeva avab naiste rulavõistlus, millele järgevad rula- ja BMX-i finaalsõidud ning auhinnatseremoonia.

Simple Sessioni järelpidude programm jätkub klubis Hollywood, kus täna annavad kontserdi räppar Mick Moon ja Saare naiste duo Öed ning plaate keerutavad Olsen Twins (Prantsusmaa), Cool DJ Pinball (Soome) ja peosarja Öötöö resident Jaan Jaago.

Homme, 3. veebruaril panevad pealinna vanimas klubis festivalile väärika punkti kohalikud ja välismaised plaadikeerutajad, teiste seas Kristopher Luigend, PhilGood, Paul Oja, TBOY (Soome), Olsen Twins (Prantsusmaa) ja paljud teised DJ-d. Lisainfo Simple Sessioni järelpidude kohta leiab Facebookist.