FOTOD | Õhus on tunda Metallicat! Tartu kaunistati temaatiliste siltidega

 (5)
Tartu linna Metallica-sildid
Tartu linna Metallica-sildidFoto: Mana Kaasik

18. juulil Tartus toimuv Metallica kontsert toob kontserdipaiga ümbrusesse liiklusmuudatusi ning sõidukijuhtidel palutakse järgida ajutist liikluskorraldust. Kontserdile on soovitav minna jalgsi, ühistranspordi või jalgrattaga.

Eile alustati Raadi lennuväljal võimsa lava ehitamisega, mis toob Tartusse kohale ligi 60 000 muusikafänni.

Praeguseks on kontsert välja müüdud, kuid korraldaja sõnul on väike kogus pileteid artisti poolt broneeritud ning võib juhtuda, et osa neist vabastatakse, seega neil kes ilma jäid tasub jälgida Piletilevi kodulehte.

Suurürituseks on valmistunud ka politsei, kes tänavatele täiendavad jõud toob. "Suurimaks väljakutseks väljaspool kontserdiala saab olema võimalikult sujuva liikluse tagamine ja ka parkimine. Kümnete tuhandete kontserdikülastajate saabumine Raadi linnaosasse tähendab, et inimeste kohale saabumine ja pärast ka lahkumine võtab ilmselgelt aega. Selleks puhuks palume kannatlikkust ja mõistvat suhtumist," lausus ta. "Kaugemalt tulijad peaks varuma aega, et sõidukile parkimiskoht leida ja kontserdi algusajaks kohal olla. Kohalikel soovitame kontserdipaika tulla aga jalgsi või ühistranspordiga."