FOTOD: Õuduste kuningas Alice Cooper maandus Tallinnas! Loe, mida ta enda Tanel Padari näosaate-paroodiast arvab

 (24)
Alice Cooper Tallinna Lennujaamas
Alice Cooper Tallinna LennujaamasFoto: Veiko Vares

Täna saabus Tallinna Lennujaama šokirokkar Alice Cooper, et tuua homme, 9. oktoobril Nokia Kontserdimajas lavale müstikast ja õudustest tulvil rokkiv etendus “Surmateater”.

Cooperit saabus kaamerate ja mikrofonidega Eestimaale tervitama TV3 võttegrupp. Agarad teletegijad võtsid rokkari kohe vastu ka üllatusega ning näitasid talle pilti eemise hooaja "Su nägu kõlab tuttavalt" saatest, kus Tanel Padar teda järgi tegi. Cooper vaatas pilti ja arvas, et muidu on kõik väga tore, aga Padar on teda järgi tegemaks ehk pisut liiga noor ja leidis, et asja parandaks, kui Padaril oleks ninaluu katki. Mida Cooper veel ütles, näeb juba homsetes TV3 uudistes.

Alice Cooperi homsel kontserdil saab esmakordselt Eestis näha ja kuulda Steve Vai, Carlos Santana ja paljude teiste muusikasuurkujude lemmiklast, Michael Jacksoni viimase tuuri "This is it" esikitarristi Orianthi Panagarist, keda loetakse üheks parimaks naiskitarristiks maailmas.

Seotud lood:

LOE LÄHEMALT: Rokimehe unistus! Alice Cooper toob hinnatud "Surmateatri" show koju kätte koos maailma parima naiskitrarristiga!