FOTOD | Raadio 2 menusaade "Hallo, Kosmos!" tähistas ufojuttudega oma seitsmendat sünnipäeva


Hallo Kosmos saade sai 7-aastaseks
Hallo Kosmos saade sai 7-aastaseksFoto: Andres Putting

Seitse aastat tagasi paiskus Raadio 2 eetrisse saade “Hallo, Kosmos!”, mis käsitleb teistmoodi tegelikkusi, alternatiivseid mõtteviise, seikleb ilmavaadete perifeerias ja avangardis. Seitse aastat tagasi algas see audiorännak Igor Volke ufojuttudega ja nüüd, seitse aastat hiljem tähistas saade oma sünnipäeva taas ufo-fenomeni vaatlusega, seekord tähelepanuga kodumaistele ekstraordinaarsetele lugudele.

“Hallo, Kosmos!” sünnipäevafestival “Elu universumis” stardis eile õhtul Von Krahlis ufoloog Igor Volke uue raamatu “Täiendatud ufopäevikud” esitlusega, jätkub täna, kolmapäeva õhtul kell 19 Vene kultuurikeskuses briti tippteadlase professor Brian Coxi live-sõuga ning kulmineerub neljapäeval kell 18 Von Krahlis Kanada tuumafüüsiku ja ufoloogi Stanton Friedmani esinemisega üle telesilla.

Raadio 2 saade “Hallo, Kosmos!” on iganädalane sise- ja väliskosmilistes avarustes, ilmavaadete perifeerias ja avangardis seiklev audiorännak. Seitsme aasta jooksul on raadiokuulajateni jõudnud üle 300 saate ja ligi 400 külalist meilt ja mujalt maailmast, saadet on R2 kodulehelt järelkuulatud ja alla laaditud 2,3 miljonit korda.

Vaata, kes sünnipäevafestivali avaõhtut väisasid!