FOTOD: Revolver ja Ziggy Wild rokkisid kohvikus Sinilind oma tuliuute lugudega

 (1)
Revolver ja Ziggy Wild plaadiesitlus Sinilinnus
Revolver ja Ziggy Wild plaadiesitlus SinilinnusFoto: Photographer: Marianne Ubaleht

"2015 kõige lahedam rock'n'roll bash!" iseloomustavad tegijad oma plaadiesitlustuuri. 12. novembril esinesid kohvikus Sinilind Revolver, kes esitles uut täispikka plaati "II" ja Ziggy Wild, kes sai hiljuti maha oma esimese EP'ga. Tuur jätkub Pärnus, Viljandis, Tõrvas ja Rakveres.

Revolver on kutid, kes on esinenud ja/või kirjutanud muusikat artistidele nagu Genka, Tanel Padar & The Sun, Triin Niitoja & John4, Hendrik Sal-Saller, Brides in Bloom, HND jt. Vihased, tätoveeritud, ühiskonnakriitilised, eestikeelsed ja -meelsed tüübid esitlevad käimasoleval tuuril oma täispikka plaati "II", mis on järg praeguseks väljamüüdud, 2014 suvel ilmunud plaadile "I". Revolver "II" on salvestatud Eestis, Inglismaal ning Ameerikas ning lisaks kohalikele ja Briti muusikutele on kambas ka Grammy võitja ning plaatina albumeid müünud Brent Mason Nashville'ist. Plaadi on kokku miksinud Brent Clawson Californias.

Seotud lood:

Ziggy Wild on Noortebändi võtja, tudengite lemmik ning kõige kreisima naislauljaga rokkbänd meie vabariigis. Tuuril on esitlemisel esimene EP, mis annab aimu, milleks bänd võimeline on. Kohe päris ehtne R'n'R kamp.

VAATA PILTE!