FOTOD: Roosa mustlasmelu! Seni suurimal Buduaari turul võttis Ženja meie esi-moepreilid teravate pihtide vahele!

 (7)
Vaata, kes käisid!
Ženja Fokin ja Anni Rahula
Ženja Fokin ja Anni Rahula Foto: Karli Saul

Täna sai hoo sisse seni suurim Buduaari turg, mis esmakordselt keskendus lisaks moele ka toidule ja elustiilile. Stilist ja moeguru Ženja Fokin hoidis Delfi Publiku lippu kõrgel ning haaras oma teravate moepihtide vahele muuhulgas ka säravad preilid Anni Rahula, Grete Paia, Kertu Jukkumi, Elisa Kolgi, Liis Lemsalu ja raadio-maestro Allan Roosilehe.

“Buduaar on suutnud nii sensatsioonilise asja paika loksutada!” rõõmustas Ženja pärast Saku Suurhallist lahkumist. “See on roosa mustlasmelu. Ja muide, kui kõik jahvatavad muudkui taaskasutusest, siis see sisendab justkui valehäbi. Buduaari turult leiab aga tõesti vingeid asju ja kõik mu intervjueeritavad kinnitasid, et paar korda kantud asjade taaskasutusse andmine annab ilusatele asjadele liikuvuse.”

Fokini kinnitusel tasub kindlasti Buduaari turule minna ka homme, juhul kui täna ei jõudnud. “Atmosfäär oli lõbus ja sõbralik ja parim on, et Eesti disainerid on pannud oma esemetele megahead hinnad. Näiteks tõeliselt unikaalse ainueksemplari saad alates 65 eurost ja lisaks saad ka konkreetse kontakti, asju näppida ja proovida. Rõõm näha, et hästi palju on panustatud ka toidu ja elustiili promomisele — palju oli väga hea vitamiinisisaldusega ökotooteid, talupidajad olid pannud välja oma parimad kaubad!”

Usume Ženjat ja lähme homme turule, eks?!