FOTOD: Tartu maratoni ei tulnud, aga Oranž Laupäev tuli! Vaata, kuidas Kuutsemäel erinevates talispordialades mõõtu võeti


Jägermeistri Oranž Laupäev
Jägermeistri Oranž Laupäev Foto: Pressimaterjalid

20. veebruaril toimus Kuutsemäel ja klubis Comeback 14. Jägermeistri Oranž Laupäev, kus lumisel talvepäeval pakuti külastajatele võimalust osaleda nii slaalomkrossi võistlusel kui ka sooritada long shot hüpet, kus esineti tugevate trikkide ja humoorikate hüpetega. Hoogu hoidis üleval ansambel Popsid ning kaasa aitasid elada DJ duo Hot n' Handsome.

Samuti selgitati välja iga ala parimad — slaalomkrossis moodustasid esikolmiku Kevin Pedajas, Raidar Merila ja Sulev Paalo. Long shot hüppevõistlusel võtsid diplomeid vastu Mats-Kaarel Ruus (parim suusk), Tõnis Tein (parim laud), Kaur-Rasmus Joost (vabaklassi parim), publiku lemmikud Sulev Paalo ja Marko Vilumaa ning eriauhinna pikima hüppe (10 m) eest pani taskusse Kevin Pedajas.

Afterparty leidis aset ööklubis Comeback, kus lisaks Jägermeisterile küttis rahva üles Tanel Padar & The Sun. Avatud oli Real Icebar ning kohal Oranži Laupäeva tulihingelised fännid.