FOTOD: Tõeline tähtede sadu! Saku Suurhallis toimus suurejooneline kontsert-etendus "Valge Gospel"

 (8)
Valge Gospel 2015
Valge Gospel 2015Foto: Kati Visnap

Eile, 10. detsembril täitus Saku Suurhall tuhandete inimestega, kes kõik olid tulnud kuulama ja vaatama kontsert-etendust "Valge Gospel", mis tähistas sel aastal oma 5. juubdelit.

Koos WAF-kooriga olid laval Tanja Mihhailova, Nele-Liis Vaiksoo, Kaire Vilgats, Koit Toome, Rolf Roosalu, Lauri Pihlap ja Ott Lepland. Üllatuskülalisena oli laval aga Jüri Pootsman, kes üllatas üheskoos Tanja Mihhailovaga publikut võrratu duetiga, kus põimusid Tanja lugu "Külmunud maa" ja Jüri hitt "Torm". Kontserti juhatas Anneli Pilpak, muusikaline juht oli Maiken. Lavastajate rolli kandsid Kristin Pukka ja Lauri Pihlap.

"Valge Gospeli idee on minu jaoks alati olnud lihtne ja ilus - armastus muusika vastu. Eile õhtul, Saku Suurhalli laval, oli see tunne tugev. Oli uhke tunne. Eesmärk, mille nimel oli väga kaua tööd tehtud, sai lõpuks saavutatud," jagas Lauri Pihlap oma emotsioone pärast kontserti ning lisas, et tal on väga hea meel, et pikk tööprotsess nii ilusa ja eduka lõpu sai. "Tööprotsess, mida publik kunagi oma silmaga ei näe, on katsumus, mille sarnast teist polegi. Me teeme tööd, lootuses, et publik mõistab, mida me teeme ja miks ning leiab oma südames koha, et seda hinnata," ütles Pihlap