FOTOD | Vaata, millised glamuursed kaunitarid külastasid Anne & Stiili ilulemmikute galat

 (15)

Ajakirja Anne & Stiil eile õhtul Tallinnas Vabal Laval toimunud ilulemmikute auhinnagalal kuulutati välja ajakirja aasta naine ja selgusid ka ilulemmikud 2017. Vaata galeriist, missugused glamuursed kaunitarid galale olid kutsutud!

Anne & Stiili aasta naiseks 2017 kuulutati Kristel Kruustük. “Valisime Kristeli aasta naiseks, et julgustada naisi rohkem tegelema ettevõtluse ja tihti tüüpiliselt meeste erialaks peetava infotehnoloogiaga. Kristel on ere näide, et see valdkond sobib naistele suurepäraselt ja nad võivad selles väga edukad olla. Seda tõestab ka Kristelile tänavu juba antud aasta noore ettevõtja tiitel,” ütles Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus.

Galal kuulutati välja ka Anne & Stiili ilulemmikud ehk parimad enam kui 266 tänavu turule jõudnud ilutootest. Valiku tegi põhjaliku testimise järel žürii, kuhu kuulusid Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus, Anne & Stiili ilutoimetaja Reet Härmat, kolumnist ja muusik Stig Rästa, multitalent Kalle Sepp, muusik Tanja Mihhailova-Saar, Stiil.ee peatoimetaja Merje Merdik, muusik Elina Born, meikar Gerda Miller, TV3 reporter-toimetaja Anna-Maria Makko ja fotograaf Olga Makina.