GALERII: Tohutu menu! Armastatud tohtri Adik Levini uue raamatu esitlusele kogunes rohkem rahvast kui saali mahtus

 (7)
GALERII: Tohutu menu! Armastatud tohtri Adik Levini uue raamatu esitlusele kogunes rohkem rahvast kui saali mahtus
Doktor Adik LevinFoto: Fred-Erik Kerner, alkeemia.ee

Seeniorarst Adik Levini uue raamatu "Dr Levini toitumistarkused" esitlusele Alkeemia Akadeemia loengu raames kogunes nii palju rahvast, et loeng koliti Rahvusraamatukogu väikesest konverentsisaalist üle suurde. Vanameistrit õnnitlema ja toitumistarkusi kuulama kogunesid doktor Levini kolleegid, sõbrad, pere ja tervisehuvilised.

Doktor Adik Levin on viimastel aastatel avaldanud arvamust, et: "Tervislik toitumine on omadega pankrotis!" ning juhtinud tähelepanu õigele toitumisele, mis tema nägemust mööda on individuaalne toitumine. Seeniorarsti uus raamat võtab kokku peamise seoses toitumisega, puudutab erinevaid teooriaid ning pakub varjatud toidutalumatuse osas välja hoopiski uue vaatenurga. Kuna toit on meie tervise üks olulisemaid aluseid, siis sobimatuid toiduaineid süües võime teha oma tervisele pöördumatult liiga. Kuidas õige toitumisega enda ja oma lähedaste tervist hoida, ongi selle raamatu peamine sõnum.

Uuri lisa raamatu Adik Levin "Dr Levini toitumistarkused. Ülevaade õigest toitumisest, toitumisteraapiast ja varjatud toidutalumatusest" kohta kirjastus Pilgrim kodulehelt
Loe katkendeid raamatust Lahustoitumisest ehk millised toidud omavahel kokku sobivad ja millised mitte? ning Millised toidud depressiooni puhul menüüst välja jätta?

Seotud lood:

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee