GALERII: Vaata, millised kultuuritegelased olid kohal Priit Võigemasti ja Rasmus Puuri värske kontsertlavastuse esietendusel!

 (2)

Täna esietendus helilooja Rasmus Puuri ja lavastaja Priit Võigemasti kuldsete käte all valminud kontsertlavastus "Kord annan end päriselt ära" Kultuurikatla katelde saalis. Vaata galeriist, kes olid andekate inimeste vaimusünnitist kohapeal väisamas!

Värskes muusikalavastuses astuvad Hirvo Surva ja Ingrid Roose juhatusel üles 80-pealine koor. Lavastuse kunstnik on Kairi Mändla (NO99) ja valguskunstnik Priidu Adlas (Vaba Lava).

"Kord annan end päriselt ära" on muusikaline mõtisklus praegusaja noortest meestest ja noortest naistest, nende mõtetest ja tunnetest. Päriselt. Mis on nende rõõmud ja valud, soovid ja saladused, sarnasused ja erinevused...? Lavastuses põrkub stereotüüpse noore mehe kuvand noore naise unistuste-soovidega, liikudes nii noore naise kui mehe stereotüübi lõhkumise ja väga isikliku ruumini. Noor mees ei ole ainult vihane, enesekindel mässaja, vaid ka väga habras lüürik. Noor naine pole vaid naiivne, õrn edvistaja, vaid ka tugev ja juba emadust tajuv... mõistuseinimene...