GRILLGALERII: Kaks päeva leitsakut ja mõnusaid maitseid! Vaata pilte Pärnus toimunud Grillfestilt, kus püstitati 5 rekordit

 (49)
Leia end pildilt!
Grete Klein ja Kairit Tuhkanen Grillfestil
Grete Klein ja Kairit Tuhkanen GrillfestilFoto: Ago Tammik

12. – 13. juunil Pärnu Vallikääru aasal toimunud Eesti Hea Toidu Festival - Grillfest on oma 16. aastal kasvanud Põhjamaade ja Balti regiooni suurimaks toidukultuurifestivaliks, kuhu oli seegi kord kohale sõitnud tuhandeid eestlasi üle riigi.

Regiooni suurima toidukultuurifestivali nimi teeniti sel aastal välja rekordilise arvu erinevate toidukultuuride esindajatega. Rekordiline oli ka omamaise toidukultuuri esindajate arv: Hea Toidu Festivalil osales kokku 210 erinevat toidupakkujat. Rekordiline oli tõenäoselt ka publiku hulk, kuna mõlemil festivalipäeval valitses Pärnu Vallikäärus suvepealinnale kohane päiksepaisteline ilm. Kahel laval esines kokku ligi viissada esinejat, sealhulgas 90ndate legendid Terminaator, Nancy, 2 Quick Start ning Üllar Jörberg.

Kahepäevase Hea Toidu Festivali raames püstitati ka Eesti rekord piknikupidamises, mis esitatakse kandideerima Guinessi rekordite raamatusse. 36 tunni kestvusrekordile registreerus sadu piknikulisi, kes igaüks, oma kreatiivsel moel, andsid panuse maailmarekordi Eestisse toomises. Maailma Pikima Pikniku eesmärk oli väärtustada kultuurset toidunautimist heas seltskonnas.

Seotud lood:

Vaata tohutut galeriid ja kui käisid kohal, siis ehk leiad endki üles: