HIIGELGALERII: Parts, Lensin, Saagim, Triin Tulev jt! Vaata, kes kõik üheksa aasta jooksul Lõbusa Vanaemaga pidutsemas on käinud

 (3)
Babulja 9. sünnipäev juba sel laupäeval!
Babulja peod läbi aegade
Babulja peod läbi aegadeFoto: Babulja

28.novembril toimub enneolematu Babulja 9. sünnipäev Lounge Deja Vu's. Seljataga on 9 aastat linna parimaid pidusid, kus šampanja voolab alati ojadena, tuju tõstavad parimad artistid ning meeli erutavad võrgutavad Babulja tütrekesed.

Babulja on Deja Vu’s toimunud juba üheksa aastat ning nende aastate märksõnadeks on külm viin, säravad staarid Eestist ja välismaalt, parimad meelelahutajad ning kaunid naised. Populaarsel üritusel on üles astunud Eurovisiooni võitja Alexander Rybak, Jana Kask, Julia Kuusmets ja paljud teised. Babulja on olnud ka läbi ajaloo näiteks Kristjan Kasearu, Anu Saagimi, Krista Lensini, Uku Suviste, Tanja Mihhailova ja mitmete poliitikute meelispeoks.

Seotud lood:

Laupäevasel suurel sünnipäeval on lavale oodata teiste seas ka kõige säravamaid show-ballet Euphoria tantsijaid otse Venemaalt. Nende värvikad kavad, imekaunid kostüümid ning säravad tantsijad on unustamatu meelelahutus. Suure sünnipäevapeo ootuses on ürituse korraldajad kokku pannud hiigelgalerii peosarja kõige meeleolukamatest hetkedest. Vaata fotosid ja ehk leiad ka ennast mõnest kaadrist!