KLÕPS | Fännid ei mõista, mida segane tätoveering Adam Levine'i rinnal tähendab


KLÕPS | Fännid ei mõista, mida segane tätoveering Adam Levine'i rinnal tähendab
Foto: AP/SCANPIX

Super Bowlil palja ülakehaga esinenud Levine tekitas korraliku vaidluse, teemal, kas nii on eetiline. Hoopis väiksema hulga inimesi pani kukalt kratsima detail, millest nüüd keegi mööda ei saa vaadata.

Uhkelt laval laulnud Levine'i ülakeha oli kaetud tätoveeringutega, millest üks täpselt laulja nibu kõrval asetses. Pildilt jäi silma, et täpselt nibu ees asetsevad "B" ja "R", mille fännid peaaegu tahtmatult sõnaks moodustasid, vahendab veebileht Buzzfeed.

Nii lähestikku asetsevad tähed tekitasid fännidele illusiooni, et nibu on kui "O", mis moodustaks kokku sõna "BRO"(vennas). Ootamatu avastus pani nii mõnegi kukalt kratsima, et miks selline sõna ja just sellisel kujul ning kohas.

Tähti suurendades selgub, et müsteerium ei olegi nii suur. Kujutis, mis esialgu tundub kui "B" on tegelikult hoopis "D" ja annab kogu kombinatsioonile täiesti teise tähenduse. Sõna "DRO" ei ole olemas, seega ei saa nibu tähtedega seotud olla ja initsiaalid "D" ning "R" tähendavad hoopis laulja väikse tütre nime: Dusty Rose.

Foto: AFP/SCANPIX