KLÕPS | Kati Saara Vatmann saabus seltskonda eriti üllatava juuksevärviga!

 (37)
Kati Saara Vatmann
Kati Saara VatmannFoto: Karli Saul, Scanpix

Kirjanik Kati Saara Vatmann väisas neljapäeva õhtul Kirsti Timmeri uue raamatu esitlust värske soengumuudatusega. Nimelt on skandaalne staar otsustanud juuksed värvida hoopis sinakasroheliseks.

Kirsti Timmeri raamatu esitlus Foto: KALEV LILLEORG

Tuleb välja, et Katile meeldibki värvida juukseid neljal korral aastas ehk igal pööripäeval.

Alles septembris kirjutas Kroonika, et märtsis autoroolist tugeva joobega tabatud kirjaneitsi on tagasi autot juhtimas. "Jah, mul on juhiluba tagasi, oli viis kuud hoiul. Autojuhtimine ei ole võõras, masin ise on vahepeal veidi väsinud. Pealinnas sain bling-bling-BMW taga järsult pidurdades teada, et pidurid vajavad putitamist, ehkki ülevaatus on autol korralikult tehtud," rääkis siis Kati.

Aga millega kirjanik hetkel tegeleb? "Elan oma loodud muinasmaal, meediat ei tarbi ega tooda, kirjutan-tõlgin raamatuid-näidendeid ning õpin Tallinna Ülikoolis senikogetule juurde teraapialoomadega töötamist. Ridamisi ilmuvad kalmistu- ja loomaraamat, töölaual on paar dokumentaalteost ja mõned näidendid," loetleb kirjanik, kes peab oma olulisimaks ülesandeks "laste ja lähikonna vibratsiooni tõsta" ning Brexitiga hirmutajate lammutavat mõju oma kallitele mitte ligi lasta.