KLÕPS | Ups! Rase Jessica Simpson tundis end WC's liiga mugavalt


KLÕPS | Ups! Rase Jessica Simpson tundis end WC's liiga mugavalt
Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Jessica Simpson ei ole oma raseduse murede jagamisega tagasi hoidnud ja neid tal jagub.

Eile jagas Simpson sotsiaalmeedias õnnetut juhtumist WC'st, mille tulemusena jäi naisele lausa vetsupoti jupp kätte, vahendab E! News.

Simpson pani Instagrami pildi, millel seisab vannitas ja käes on vetsupoti kaas. Juurde kirjutas ta hoiatuse kõigile teistele tulevastele emadele: "Hoiatus... Ära potil tahapoole toetu, kui rase oled." Selgub, et Simpson tundis enda WC's liiga mugavalt ja murdis nii potilt kaane küljest ära.

Samal päeval jagas Simpson postitust sellest, kuidas teda vaevavad nii rängad kõrvetised, et ta ei olnud suuteline isegi oma voodis magama. "Haruldased raseduse kõrvetised on viinud minu päris oma magamise lamamistooli ostmiseni."

Eile jagas Simpson sotsiaalmeedias õnnetut juhtumist WC'st, mille tulemusena jäi naisele lausa vetsupoti jupp kätte, vahendab E! News. Simpson pani Instagrami pildi, millel seisab vannitas ja käes on vetsupoti kaas. Juurde kirjutas ta hoiatuse kõigile teistele tulevastele emadele: "Hoiatus... Ära potil tahapoole toetu, kui rase oled." Selgub, et Simpson tundis enda WC's liiga mugavalt ja murdis nii potilt kaane küljest ära.