MÖLLUGALERII: Hitimeister Burak Yeter küttis Hiltoni hotelli tantsupõranda tulikuumaks


“See oli tõeliselt võimas kogemus,” sõnas möödunud reedel Tallinnas regiooni ainsa kontserdi andnud tuntud Türgi DJ Burak Yeter, kes meelitas Secret Nightclub’is toimunud glamuursele peole enam kui tuhat klubimuusikasõpra ja seltskonnategelast.

Peol pakkusid silmailu neoonvärvidega kaetud tantsutüdrukud ning enne suure tulevärgi saatel lavale ilmunud DJ Burak Yeter’it astusid üles ka LED-tuledega tantsijad. Ülemaailmse hiti “Tuesday” autor tantsutas inimesi varajaste hommikutundideni.

34-aastase Türgi päritolu DJ Burak Yeteri loodud “Tuesday” on üks eelmise aasta tähelepanuväärsemaid klubimuusikapalasid, mis on tänaseks Youtube’is kogunud enam kui 100 miljonit vaatamist ning tõusnud number üks hitiks nii Eesti raadioedetabelites kui ka välismaistes muusikamüügi rakendustes nagu iTunes, Spotify või Shazam.

Nooruspõlves klassikalist klaverimängu ja kitarri õppinud Burak Yeter on teinud edukat DJ-karjääri juba enam kui kümme aastat ning avanud kolm DJ kooli nii Amsterdamis, Istanbulis kui ka Los Angeleses, kus tema käe all on muusikamiksimist õppinud tuhandeid noori DJ-sid.

Hilton Tallinn Park’is toimuv Secret Nightclub üritus toob Eestisse hetke kuumemaid tantsumuusikastaare. Mullu jõudsid ürituse raame esmakordselt Eesti lavalaudadele näiteks Alan Walker (“Faded”, “Sing Me to Sleep”) ja Filatov & Karas (“Don’t Be So Shy).

Vaata suurt möllugaleriid!