PALJU FOTOSID: Palju vingeid momente! Hard Rock Laagris rokkisid nii suured kui väikesed hevisõbrad

 (20)
Täiendatud!
Hard Rock Laager 2014 teine päev
Hard Rock Laager 2014 teine päevFoto: Siim Solman

Kaks päeva Vana-Vigalas mürisenud 13. Hard Rock Laager kestis mõne jaoks kokku lausa 4 päeva, kuna telklaager sumises juba neljapäeva hommikul ja kuuldavasti panevad mõned külalised seal alles praegu oma kodinaid kokku. Festivalil sai nautida nii palavat suvepäikest kui Eesti kliimale omast jahedat vihmasahmakat. Ehk siis nagu ikka — kodumaisele festarile mineja teab suurepäraselt, et korraga peab lahingvarustusse kuuluma nii kasukas, bikiinid, vihmamantel kui kummikud.

Festivali kulminatsiooniks saab kindlasti pidada kahe hevimaailma suurnime Phil Anselmo and The Illegals ja Behemothi pealava-esinemist festivali teisel õhtul. Päev enne seda lõbustasid publikut aga kodumaised rajutajad: Nevesis, Winny Puhh ja Metsatöll.

Seotud lood:

Terve rokimöllu vältel sai lisaks eelpool mainitutele näha järgmisi ansambleid: Alcest, Tharaphita, Koldbrann, Preternatural, Woland, Goresoerd, Cantilena, Thrashless, Thou Shell of Death, Soul Thrower, Evestus, Wyrm Sub Terra, Aghor, Domination Black, Ocean Districts, Skeleton Race ja Statica.

Järgmisel aastal jälle!

Vaata ka Publiku videolugusid telklamelust ning jutuajamistest Nevesise ja Metsatölluga!