PEOGALERII: Telia ja FOXi sõbrad tähistasid FOXplay saabumist vinge prallega elavate surnute ja "Troonide mängu" kangelaste seltsis

LOE, mida FOXplay pakub!

Eile õhtul lansseerisid FOX ja Telia Eesti Baltimaades uudse teleprogrammi vaatamise võimaluse FOXplay, mida esitleti meeleoluka kliendi- ja meediapeoga Tallinna ööklubis Butterfly.

Meeleolukal FOXplay lansseerimisüritusel esinesid Elina Born ja NOËP, muusikat mängis DJ Liisi Voolaid ning mustkunsti kavaga astus üles Meelis Kubo. Üllatustena olid kohal „Elavad surnud“ zombied ning sarjast „Troonide mäng“ tuntud Daenerys Targaryen ja Tyrion Lannister.

FOXplay kaudu saab vaadata telekanalite FOX ja FOX Life sarjade paremikku reklaamivabalt. FOXplay lisandub lisatasuta Telia TV klientide põhipaketi juurde.

Telia Eesti TV ja multimeedia hankejuht Toomas Luhats rääkis lansseerimisüritusel, et lahenduses on esialgu üleval ligi 200 tunni jagu meelelahutust, millest Eesti keskmise televaataja harjumuste kohaselt jagub vähemalt 3 kuuks. "FOXplay sisaldab telekanalite FOX ja FOX Life poolt valitud maailma kvaliteetsete sarjade paremikku. Kogu sisu saab vaadata reklaamivabalt, järjest ja kasvõi piiramatu arv kordi. Telia klientidele on FOXplay põhipaketis lisatasuta. Lisaks jõuavad teatud sarjad rakendusse koheselt pärast maailma esilinastust," rääkis Luhats.

Seotud lood:

Rakenduses on muu hulgas üleval nt hittsarja „Elavad surnud“ kuus esimest hooaega ning sarjade „Wayward Pines“ ja „Da Vinci deemonid“ kõik hooajad. Rakenduse sisu hakkab regulaarselt täienema – nt päev pärast maailma esilinastust, 25. aprillist hakkavad rakendusse lisanduma menuseriaali „Troonide mäng“ uue, kuuenda hooaja osad.

FOX on varem lansseerinud sarnase lahenduse kaheksas riigis: Bulgaarias, Hispaania, Kreekas, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Soomes ja Türgis. Eesti on Baltimaade seas esimene, kus telekanal ja telekommunikatsiooniettevõte on koos sellise lahenduse turule toonud.

Hetkel saab FOXplay’d vaadata Telia TVst ja Telia MINU TV kodus lahendusega, kuid Telia Eesti arendajad töötavad selle nimel, et juba lähituleviks oleks FOXplay sisu vaadatav ka nutitelefonist ja tahvelarvutist.