RETROFOTOD | Vaata, kuidas seltskonnatähed pidutsesid klubi BonBon hiilgeaegadel!

 (5)
BonBon Club
BonBon ClubFoto: BonBon Club arhiiv, Bon Bon

Sel laupäeval, 5. mail toimub teater NO99 kohvikus midagi väga erilist - hedonistlik ja paheline peokuningas BonBon Club on üheks õhtuks tagasi ning ühendab käed sündmustesarjaga Disco Tallinn. Legendaarsete pidude meenutuseks toome Sinuni galerii, mida vaadates kohtad paljusid tänagi tuntud nägusid.

Vaata, kuidas vallatlesid ja pidutsesid 10 ja enam aastat tagasi Koit Toome, Ženja Fokin, Maarja-Liis Ilus, Toomas Volkmann, Andres Peets, Mart Haber ning paljud teised!

Vallatute 2000ndate legendaarne pealinna peopaik BonBon Club paotab pärast aastatepikkust vaikelu taas oma uksed ja laseb armastatud rütmidel ning igatsetud vibe’il haarata inimeste meeled. Koostöös peosarjaga Disco Tallinn äratatakse ellu BonBon’i eeskava. Muuhulgas astuvad antud õhtu jaoks koostatud disco aeroobika kavaga üles tantsutreener Monika Tuvi ja tema Kajakate showgrupp. Nende õpetuste järgi saavad kõik huvilised ainulaadset disco trenni kaasa teha. Muusika eest hoolitsevad Disco Tallinn resident-DJ`d Widenski ja Tom Lilienthal.

Seotud lood:

Uuri lähemalt ürituse Facebookist!