SPORTLIK GALERII: Eesti tuntumad äri- ja poliitikamehed vihistasid prestiižsel turniiril reketit! Kes võitsid?


Liviko Cup 2016
Liviko Cup 2016Foto: Annika Haas, Pressimaterjal

Sel nädalalõpul Pärnus toimunud harrastajate tenniseturniiril Liviko Cupil jagati võidukarikad kaheteistkümnendat korda ning osales enam kui 60 ettevõtjat ja arvamusliidrit — mõõtu võtsid näiteks presidendiks kandideeriv Allar Jõks, ettevõtjad ja tippjuhid Erki Laugus, Raivo Puusepp, Koit Uus, Enn Rohula, Jaan Puusaag, Tarmo Sumberg ja Tauri Sumberg, Raivo Aavisto, Härmo Värk, Mart Kutsar, Veiko Tishler, Gunnar Ervin, Toivo Alt, Sulev Vare, juristid Aare Tark, Kaido Ehasoo, Tiit Sepp ja Arno Mägi, poliitik Kalle Muuli, arstid Jaan Troost, Kaidu Meitern ja Margus Viigimaa ja paljud teised.

„Tennis toob aegumatult kokku erinevate elualade inimesed ja turniir paneb kõik keskenduma just sportlikule mõõduvõtmisele. Liviko Cupil osalejatega on meeldiv ja sportlikult kasulik ühiselt aega veeta nii palliplatsil kui ka väljaku kõrval kaasa elades,“ ütles Eesti ühe prestiižsema turniiri patroon ja ellukutsuja, AS Liviko nõukogu esimees Enn Kunila.

Oma vanuseklassi võitjad üksikmängudes olid Marko Mäelt, Toomas Kuum, Sulev Vare, Mati Tänav, Koit Uus ja Enn Kunila. Paarismängudes tulid võitjaks Indrek Sepp — Karla Polli, Gunnar Ervin — Raivo Sündema, Maldar Mäesalu — Toivo Alt ja Enn Kunila — Sven Eving. Põhiturniiril võistlevate meeste kaasadele toimus traditsiooniline naiste paarismänguturniir, mille tänavu võitis tandem Inga-Kai Polonski — Katrin Puusaag.