SUUR GALERII: Hiltoni suveterrassi hooaeg sai avatud erakordselt säravas seltskonnas

 (15)

Eile avas Hilton Tallinn Parki eforea spa oma suveterrassi hooaja ning aset leidis ka Marc&André rannarõivakollektsiooni esitlus.

Tallinna südalinnas asuv linna üks uusimaid ja trendikamaid suveterrasse tervitas suvehooaja algust meeleoluka avamispeoga, kus sai nautida maitsvaid suvekokteile ja jälgida viimaseid rannamoetrende. Muusikaliselt rõõmustasid külalisi DJ Tom Lilienthal ja saksofonist Martin Kuusk.

Peol esitletud Marc&André kevad-suvi 2017 kollektsiooni iseloomustab kirev värvivalik ja lai kangaassortii. Laval sai näha monokroomseid ja must-valged kombinatsioone ning kogu moemaailma hullutavaid emeraldrohelise ja korallroosa toonides rannarõivaid.

Muuhulgas esitlesid bikiinimoe viimaseid trende võluvad Anu Saagim ja Reet Härmat. Lisaks olid show’sse kaasatud ka mitu kurvikat modelli, mis kinnitab, et rannarõivastes võivad kaunid välja näha erineva kehakujuga naised. Marc&André sõnum on, et ilu ei ole määratletud vanuse või suuruse numbriga. Ilu toob esile kaunis, enesekindel ning ennast hästi tundev naine!

Vaata, milline särav seltskond avapidu väisas!