VAATA TAAS | "Sisukas vaheaeg" saates reedel külas "Kättemaksukontorist" tuntud Kristjan Lüüs ja teemaks keskkond ning teadlik tarbimine

+ link nädala viimasele väljakutsele!

Sellel nädalal on Delfi veergudel noortele suunatud programm SISUKAS VAHEAEG, mille kõigi ettevõtmistega saad tutvuda SIIN. Terveks nädalaks on oma kodust ehitanud stuudio Kristel Aaslaid ja Mattias Naan. Reedel on teemaks keskkond ja teadlik tarbimine ning sellest tulevad rääkima Kristjan ja Maris Lüüs ning Kertu Birgit Anton. Sisukas vaheaeg on vaadatav nii siinsamas kui Delfi Facebookis iga päev 10.30-12.00 ja ka hiljem järelvaadatav.

Kristjan Lüüs - Eesti vabakutseline näitleja, lõpetanud TÜVKA 10. lennu (juh. Kalju Komissaarov) ja teatri Must Kast liige. Maris Lüüs on tulevane Tallinna Linnateatri näitlejanna. Praegu lõpetamas Lavaka XXIX lendu (juh. Anu Lamp). Need on viielised kirjeldused nende kahe noore ja üliandeka näitleja kohta. Kristjan teeb sellest hooajast kaasa noorte poolt armastatud seriaalis "Kättemaksukontor" ja Maris on mänginud filmis peaosa ning pälvinud "Väike Prints" etenduse eest Panso preemia. Nad on veganid ja keskkonnateadlikud.

Kertu Birgit Anton on kliimaaktivist, kes püüab teha kõik, mis tema võimuses, et leevendada kliimakriisi kulgu ja tagajärgi. Ta korraldab Eestis kliimastreike ning on ettevõtja, üks SISU Koti asutajatest. Aktivismi vahel osaleb ta aktiivselt erinevatel olümpiaadidel.

Seotud lood:

Homme kuulutab Anton välja ka vaheajanädala viimase väljakutse, mille auhinnasaaja selgub loosi teel laupäevahommikuses saates. Viimase auhinna on välja pannud Rimi! OSALE SIIN!

Kõik saated leiab järelvaadatavatena delfi.ee/sisukasvaheaeg.

Projekt valmib Delfi, Teeviit.ee ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös.