Huumorifestival Luige Nokk toimub Tallinnas!


Huumorifestival Luige Nokk toimub Tallinnas!
Pressimateral

Järgmisel suvel toimub teist korda Eesti suurim huumorifestival Luige Nokk. Festival leiab aset Tallinnas 7. ja 8. juunil Lennusadama välialal. Kahel päeval astuvad publiku ette Eesti parimad koomikud, näitlejad ja muusikud.

Oma osavõtu on kinnitanud ansambel Winny Puhh, Sepo Seeman, Jan Uuspõld, Mattias Naan, Jarek Kasar, Tigran Gevorkjan, Kait Kall, Margus Prangel ja mitmed teised. Esinejaterivi täieneb pidevalt ning täpne ajakava jõuab SIIA 1. aprilliks.

Sarnaselt eelmisele korrale kuuluvad festivali programmi mitmed Eesti huumoriklassikasse kuuluvad filmid ja telesaated. Kohtutakse tegijate, näitlejate ja osalistega, vaadates üheskoos ekraanile jõudmata jäänud kaadreid ning vastatakse publiku küsimustele. Festivali raames toimub mitmeid kontserte ja stand-up koomikute etteasteid ning ka tele- ja raadiosaadete avalikke salvestusi.

Möödunud suvel esmakordselt toimunud huumorifestival meelitas Luigele ligikaudu 4500 külastajat. Tänasest on Piletilevis müügil jõuluhinnaga festivali passid, mis tagavad võimaluse osa saada kogu festivali programmist. Kahe päeva passi omanikuks saab aasta lõpuni vaid 29 euroga.