Milline võimalus! Eesti Noorte Muusikaliteater kutsub osalema muusikalis koos staarihakatistega


Milline võimalus! Eesti Noorte Muusikaliteater kutsub osalema muusikalis koos staarihakatistega
Pressimaterjal / Eesti Noorte Muusikaliteater

Juba viiendat aastat tegutseb Türil Eesti Noorte Muusikaliteater, mis on Eesti suurim harrastusmuusikaliteater. Teatri eesmärk on pakkuda noortele professionaalset muusikali lavakogemust. Läbi viie hooaja on teatri lavalaudadelt läbi käinud ligi 200 noort lauljat, tantsijat ja näitlejat.

Muusikalis löövad kaasa ka “Eesti otsib superstaari” saatest tuntuks saanud Ketter Orav, Jüri-Saimon Kuusemets, German Pinelis ning üllatusi osalejate osas on tulemas veelgi. Lavastaja ja muusikali autor on samuti saatest tuntuks saanud Kaarel Orumägi. Samuti on üks muusikali autoriteks Vanemuise solist Kärt Anton.

Castingule mineja peab olema vähemalt 14-aastane. Muusikali proovid toimuvad 4.-10. augustil ning etendused 11.-13. augustil ja 22.-25. augustil Türil.

2018. aasta prooviesinemised toimuvad:

13. mail KURESSAARES - kell 13.00 Kuressaare gümnaasiumi aulas (Nooruse 1)

20.mail TARTUS - kell 12.00 Fa- Diees laulustuudios (Pepleri 27)

26. mail VILJANDIS - kell 10.00 Viljandi huvikooli valges saalis (Jakobsoni 47c)

27.mail TALLINNAS - Kell 12.00 Hanna-Liina Võsa Muusikalikoolis (Suur- Karja 3-4)

Seotud lood:

03. juunil TÜRIL - Kell 16.00 Türi Kultuurikeskuses (Hariduse 1)

“Proovida tasub alati ning prooviesinemisel osaledes ei ole midagi kaotada. Kui sa tunned, et oled ühel või teisel alal veidi nõrgem, siis ära lase pead norgu ning tule näita oma kõige tugevamat külge. Muusikalides on ka sellised rolle kus tantsu, laulu või näitlemise osakaal on väiksem," sõnas Eesti Noorte Muusikaliteatri juht Kaarel Orumägi ja lisas, et kõige olulisem on, et kõik talendikad noored Eesti pealt üles leitaks ja parimatest parimatele võimaluse anda saaks.

Rohkem informatsiooni prooviesinemiste kohta leiab Muusikaliteatri facebooki lehelt.