Tuntud näitlejad tegid olukorrast riigis kuuldemängu. Kaljujärv: see on kodanike reaktsioon sellele, mis toimub!

 (481)
6RS26DEC10R05.JPG
6RS26DEC10R05.JPGFoto: Rene Suurkaev

Raadioteatris salvestati reedel värskelt valminud päevapoliitilist kuuldemängu "Peaministri punane joon", mis esietendub Vikerraadios juba täna.

Kuuldemängu teksti esitavad Anu Lamp, Sergo Vares, Eva Koldits, Marika Vaarik, Rasmus Kaljujärv, Tambet Tuisk ja Gert Raudsep.

Kuuldemängu esiettekanne on Vikerraadios laupäeval kell 19.05, Raadio 2-s kõlab kuuldemäng pühapäeval kell 7 ja Klassikaraadios kell 15.05.

Loe veel ERR-i kodulehelt.

"Me väljendame sellega oma sügavat muret, arusaamatust tekkinud olukorra üle. See on kodanike reaktsioon sellele, mis toimub," kirjeldas Kaljujärv "Aktuaalsele kaamerale" põhjust, miks näitlejad poliitikasse sukelduvad.

Seotud lood:

"Selline valetamine ja susserdamine, vassimine ei kõlba Stenbocki majja, ei kõlba Eesti vabariigi parlamenti. Kui keegi siit nüüd midagi välja loeb, siis palju õnne, aga meie enam nõus ei ole sellise jamaga, mis toimub," lisas ta.

"Jah, nagu öeldakse, et kui sa ei tegele poliitikaga, siis poliitika tegeleb sinuga. Ma olen väga uhke meie laste üle, koolilaste üle, kes täna (reedel - toim.)olid Toompeal ja avaldasid oma meelt kliimasoojenemise suhtes," kiitis eile toimunud sündmusi Vaarik.