KUULA | Seeman ja Sepp esitavad suvemuusikali „Vana klaver” kaks laulu uues kuues


KUULA | Seeman ja Sepp esitavad suvemuusikali „Vana klaver” kaks laulu uues kuues
Muusikal „Vana klaver”

Estraadikuninga Kalmer Tennosaare värvikast elust pajatav muusikal pakub mitmeid lugusid nii Tennosaare enda kui ka teiste tema põlvkonna hinnatud lauljate loomingust. „Terevisioonis” kõlasid esimest korda „Iluduskuninganna” Sepo Seemani ja „Igavene teema” Kalle Sepa esituses.

„Me võime ju korraks vigurdada ja siin-seal Kalmer Tennosaare häält teha, aga terve õhtu usutavalt vastu pidada, publikut köita ja paigale naelutada ehk olla kõike Kalmer Tennosaarena, vot see on küll väljakutse,” sõnas Seeman esitusele eelnenud õhtul „Iluduskuningannale” viidates. Ta lisas, et ega ilma välise lavanärvi ja hirmuta ikka ei saa.

Kalle Sepp ütles esitatava „Igavese teema” kohta kindlameelselt, et laul, mida võib pidada Eesti esimeseks rock'n'roll'i palaks, on sellest muusikalist kindlasti üks tema lemmikuid ja teiste Tennosaare lugudega võrreldes on tegu pigem kerge looga. „Kuna rock'n'roll on mulle väga hingelähedane, sobis see lugu mulle selles mõttes väga hästi. Kalmer Tennosaare jaoks oli see omal ajal üks lugusid, millega ta kuulsaks sai. Siis Eestis ju sellist asja ei tehtud ja see oli esimene lugu, kus Tennosaar hakkas ennast lava peal rohkem liigutama – ülejäänud seisid ju tikksirgelt paigal. Teda on nimetatud ka nõukogude Elviseks,” rääkis Sepp.