FOTOD JA VIDEO: Tuult tiibadesse! Tanel Padar sai lõpuks kätte gümnaasiumi lõputunnistuse: tunnen ennast nüüd täisväärtuslikuma inimesena!

 (86)

Täna saabus kätte see päev, millest Tanel Padar oli unistanud juba aastaid - viimaks ometi sai ta kätte oma gümnaasiumi lõputunnistuse.

Publik käis Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumis rokkarile õnne soovimas ning uuris, milliste tunnetega ta täna koolimajast välja astub.

"Selline tunne on, nagu oleks kooli ära lõpetanud," naljatas mees. "Tunnen ennast kuidagi täisväärtuslikuma inimesena," märkis ta. "Kuna ma olin nii palju vaeva näinud, siis ei näinudki muud lahendust, kui sel aastal ära lõpetada."

Hinnetega jäi Padar vägagi rahule - need olid isegi paremad, kui ta oleks lootnud, ent samas tunnistab ta, et kui oleks olnud veel veidi rohkem aega ja mahti, siis oleks saanud ka täitsa neljade-viitega lõpetada.

Edasiõppimise plaanid on muusikul küpsemas, kuid veksleid ta välja käima ei hakka. "Eks paistab, praegu mingit kindlat plaani ei ole," sõnas ta ning lubas esialgu pühenduda muusikale.

Mida Padar veel rääkis ning mida soovib julgustuseks teistele hilistele koolilõpetajatele, vaata videost!