KättemaksuVIDEO: Arvutiröövi ohver paljastab vargast eneserahuldaja voodielu

 (30)

Londoni mängudisainer sai salaprogrammi abil jälile tema sülearvuti varastanud mehele, salvestas kaadrid tema veebikaamerast ning riputas pikanäpumehe masendavalt piinlikku päevakava jälgiva montaaži netti üles. Kättemaks on magus!

Kui üldiselt püüavad vargad varastatud kraamist kiiremas korras vabaneda, siis videos nähtav läikiva pealaega kleptohärra otsustas masina enda tarbeks jätta.

Milleks ta seda kasutas? Nagu tuvastas arvutisse installeeritud jälgimisprogramm Hidden, mis võimaldab üle neti ligipääsu arvuti veebikaamerale ja -brauserile, siis peaasjalikult eneserahuldamiseks, vahendab The Daily Dot.

Arvutiomanik, kes varga tegemistest ka blogi peab, sai teada, et mees on suuremat sorti pornosõber, kelle fetišiks on korpulentsed daamid. Ka on iga 10 minuti järel arvuti veebikaamerast saabuvate piltide järgi aimata, et mehe kaamera on sees isegi siis, kui ta magab, ning oma voodist (mille kõrval pidevalt salvrätikud...) ta eriti ei lahku.

Tige arvutiomanik soovib läbi mehe avaliku häbistamise tõmmata tähelepanu Londoni politsei puudulikule tööle. "Arvestades kogu seda negatiivset kogemust, mis mul seoses vargusega oli, teeb see mu tuju paremaks," põhjendas ta kättemaksuprojekti.