KRUVIB VÕI EI KRUVI? | Liis Lemsalu ja NOËP analüüsivad Eesti kõige popimaid palu: sorri Uudo, aga Uku on selle loo juba ära teinud

 (17)

Eesti Ekspressi veebiküljel ilmuvad igal esmaspäeval muusika digitaalset tarbimist reastavad edetabelid. Hiljuti ühise singli üllitanud NOËP ja Liis Lemsalu käisid Delfi stuudios analüüsimas hetkel edetabelis figureerivat loomingut — millised palad kruvivad ja millised mitte? Vaata videot!

Käesoleva nädala edetabeli kõige suurem sündmus on NOËPi ja Liis Lemsalu ühise loo "Tangled Up" tõus positsioonilt 25 kohale 8.

Singel Lemsaluga on loomulik jätk NOËPi kiires tempos alanud aastale, mille jooksul on näinud ilmavalgust nii esimene debüütalbum "Heads In The Clouds" kui ka mitu omanäolist koostööprojekti. Kuuldavasti ei jää uus energiast pakatav singel siiski aasta viimaseks üllitiseks.

"Lugu ise sündis kiiresti, aga oli pikalt 95% valmis. Vahepeal käisin erinevate katsetustega kuule ja tagasi, kuid lõpuks võtsime appi Bert Prikenfeldi, kes need viimased protsendid ära viimistles. Liisiga koostöö oli väga mõnus! Ootan juba uut tegemist," rääkis loo taustast Andres Kõpper alias NOËP.

Vaata värsket edetabelit Eesti Ekspressi veebiküljelt! Kuula ka lugu "Tangled Up!"