KRUVIB VÕI EI KRUVI? | Öed analüüsivad Eesti kõige popimaid palu: ma nägin unes, et Nublu kirjutas mulle armastuskirja!

 (34)

Eesti Ekspressi veebiküljel ilmuvad igal esmaspäeval muusika digitaalset tarbimist reastavad edetabelid. Suve ühe suurima hiti "Rulli Rulli Rulli" üllitanud Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand ehk Öed käisid Delfi stuudios analüüsimas hetkel edetabelis figureerivat loomingut — millised palad kruvivad ja millised mitte? Vaata videot!

Saare naiste duo Öed ehk Tuuli Rand ja Kristel Aaslaid andsid mai lõpus välja uue suvise videosingli “Rulli Rulli Rulli", mis rullib juba mitmendat nädalat Eesti Ekspressi kodumaiste lugude tabelis teisel kohal. Rahval ei paista Ödedest küllalt saavat, sest lisaks "Rulli Rulli Rullile" on pingeritta jõudnud ka nüüd Saare naiste varasem singel "Ära käpi mind" (37. koht). Singlitabelis on Ödede käes 16. positsioon.

Öed astusid tugeva sammuga kohalikule muusikamaastikule tänavu märtsi alguses ning mõlemal naisel on muusikaliselt käsil ka enda sooloprojektid. Äsja moodustatud duona saavad nad oma sõpruse muusikasse kanda. Muusikaline mikstuur ammutab ekstrakti nii Saaremaa unelaulu pärandist kui ka kaasaegsest autotune’itud R&B’st, koostööd tehakse paljude erinevate produtsentidega. Sõnu ja viise kirjutavad Öed ehk Kristel ja Tuuli enda südamest, ise.

Vaata värsket edetabelit Eesti Ekspressi veebiküljelt! Kuula ka lugu "Rulli Rulli Rulli"!