PUBLIKU INTERVJUU: Bändi-mash! Avoid Dave'ist ja I Wear* Experimentist saab neljapäeval Avoid Experiment: muusikaliselt oleme võrdsed vastased!


11. juunil esinevad Tartus, Genialistide klubis oma esikalbumit esitlev Avoid Dave ja üht oma vähestest selle aasta kontsertidest andev I Wear* Experiment. Kontsertkollektiiv kannab sel õhtul nime Avoid Experiment. Sellest eksperimendist saab aga kindlasti asja, sest nagu rääkisid bänditegijad Publikule, siis muusikaliselt pidi olema tegu võrdväärsete vastastega.

Publiku toimetaja läks täna külla ansamblitele Avoid Dave ja I Wear* Experiment ning ajas juttu IWE kidramehe Hando Jaksi, trummari Mikk Simsoni ning Avoid Dave'i muusikute Kristel Aaslaidi ja Taavi Paometsaga (täismängust puudus vaid I Wear* Experimenti laulja Johanna Eenma), et neilt kontserdi, bänditegemise ja vastastikuste suhete kohta küsida.

Trummarit bändid juba jagavad, mis neil veel ühist on? "Muusikaliselt oleme võrdväärsed vastased, kui nii võib öelda. Mõlema bändi kuulajaskond on, ma arvan, minuga nõus, et neile võiks meeldida mõlema bändi muusika," kinnitab Avoid Dave'i vokalist ja kidramees Taavi Paomets.

Millest veel juttu tuli, mida nad üksteisest teavad, millal leiavad aset kontserdid ja kuidas suhtuvad nad üksteise varasematesse loomingulistesse projektidesse, kuula muhedast videointervjuust!