PUBLIKU INTERVJUU: Lõbusaks ühisetenduseks "Backstage" valmistuvad Ott Lepland, Liis Lemsalu ja Juss Haasma paljastavad, mis prooviruumis ja bäkkaris tegelikult toimub!


Juba sel nädalavahetusel esinevad esmakordselt kolmikuna ühel laval Ott Lepland, Juss Haasma ja Liis Lemsalu, tuues rahva ette Trio toob lavale kontsertetenduse "Backstage". Publik käis vaatamas, kuidas kulgevad ettevalmistused ning tegi kolme armastatud laulja-näitlejaga veidi juttu. Vaata videost, mida artistid põnevat rääkisid!

29.-31. juulini üllatavad Liis Lemsalu, Ott Lepland ja Juss Haasma publikut kolme ühise kontsertetendusega "Backstage", kus esmakordselt Eestis tuuakse lavatagune elu lava peale otse rahva silme ette.

"Backstage" etenduse külalisi ootab ees õhtu, kus armastatud muusika on põimitud huumori, tõestisündinud lugude ja artistide muheda omavahelise keemiaga. Kuidas see kõik kokku sobitub ning millised on mahlakaimad muusikute juhtumised läbi aastate? Sellele ning paljudele teistelegi küsimustele saab vastuse Liisi, Oti ja Jussi kolmel ühisel kontsertetendusel 29. juulil Pärnus Sunseti terrassil, 30. juulil Tallinnas PADAs ning 31. juulil Tartus Loomemaja õuel.