PUBLIKU VIDEO: Eesti Laulul võiduta jäänud Kerli sõnum eestlastele: geeniused ja puhas loodus – meil siin võiks olla utoopia!

 (16)

Eesti Laul 2017 konkurss möödus Kerli jaoks suure põnevuse tähe all – nii välismaised eurofännid kui ka kohalik publik uskus, et ta võiks kogu konkursi kinni panna ning Eurovisionile sõita. Ometi päris nii ei läinud ning leppida tuli teise kohaga. Publik rääkis (veidi lärmakas) finaalijärgses melus Kerliga paar sõna juttu, et küsida, kuidas ta end tunneb. Kaamera ees nukrutsemisest ei tulnud aga midagi välja, sest lauljataril olid kohe varrukast võtta hoopis inspireerivad mõtted ning sõnum kõikidele eestlastele.

"Ma tegelen hästi palju enda kallal töötamisega. On oluline vabastada end tulemusest, sest see on tulevikus. Ja kui sa oled kogu aeg tulevikus ja elad mingi hetke nimel, mis sind peaks õnnelikuks tegema kunagi, siis kaotad hästi palju oma aega ja energiat," puistab Kerli tarkuseteri.

"Ma ei tulnud siia, et oo ma kirjutan Eurovisioni jaoks laulu. Ei, ma kirjutasin enda jaoks laulu, fännide jaoks, Eesti jaoks laulu, mis minu hingest tuli," ei lase ta pead norgu, sest tegi enda sõnul ainult seda, mida tahtis teha ja nautis kogu protsessi – eriti aga oma meeskonda.

Oma "eetrihetke" kasutas Kerli ka selleks, et saata sõnum kõikidele oma kaasmaalastele, kellelt ta ei taha enda sõnade kohaselt kuulda enam ainsatki "vingulauset". "Meil on siin 1,3 miljonit inimest – see on Hollywoodis kaks tänavat. Ja siin on meil selline tase muusikas! 10 lugu mis kõik võiks olla maailmas tipus," tuletab ta meelde, kui eriline rahvas me oleme ning kui palju talente ja geeniusi meil siin ringi liigub. Ja kui palju puhast loodust meile veel on antud. "Hindame seda, mis meil on siin veel ilusat. Meil siin võiks olla utoopia. Ole elus ja tunneme uhkust selle üle, mis meil siin on!"

Oma uue muusika kohta ütles Kerli lõpetuseks aga nii: "Kui sa nüüd arvad, et sa mind tunned, siis ma annan järgmiseks sellise asja välja, et saad aru, et ei tunne mind üldse!"