PUBLIKU VIDEO JA FOTOD: Alari Kivisaar pühkis "Naabrist parema" kuldselt kiivrilt tolmukihi: pinget, draamat ja pisaraid on jagunud

 (2)

Saade "Naabrist parem" jõudis taas üle pikkade aastate teleekraanidele ning selleks puhuks otsis ka Alari Kivisaar kapist kuldse kiivri välja, et remondipaaride ette astuda säravamana kui kunagi varem. Sel hooajal on paarid seisnud vastamisi juba keeruliste pahteldamistega, tapeetimise ja tööriistade tundmisega. Kui esiti tundus, et kõik paarid viljelevad sarnast sisekujundusstiili, siis nüüd hakkavad välja kujunema eripärad.

"Kombeks on öelda, et iga uus hooaeg on parem, kui kõik eelmised. Kõik osalejad on hästi toredad, head ja avatud, aga pinget on jagunud ja draamat, naeru ja pisaraid," sõnas saatejuht Alari Kivisaar ja lisas, et praeguse seisuga ei ole enam näha, et keegi peaks enne finaali saatest välja langema.

Kui algul ühes disaineri ja sisearhitektiga korteritele kujundusplaane tehti, paistsid olenemata erinimedest kõik neli korterit üsna ühenäolised tulema. "Ma arvan, et lõpuks hakkavad rolli mängima detailid, mis üldpildi isikupärasemaks teevad," sõnas Kivisaar.

Ka osalejad ise kinnitasid, et neilegi tundus algul kõik jube sarnane, aga nüüd on juba mängus muud pisiasjad ning korterid hakkavad teineteisest intensiivsemalt eristuma.

Et isikupäraga liialdamine pole ka hea, on Kivisaargi nõus. "Mida sa ikka nüüd nii väga eriskummalist teha saad, lõppude lõpuks peab saama seal ka elada. Ehitatakse ikkagi reaalselt endale oma kodu. Seal ei saa üle piiri ka väga vigurdada," rääkis saatejuht.