PUBLIKU VIDEO: Jääshow Disney On Ice kangelased ei väsi oma tööst iial: see on fantastiline, see on imeline, see on Disney!

 (1)
Vaata pilte proovist!

Maagiline jääeshow Disney On Ice on saabunud selleks nädalavahetuseks Tallinna ning Publik käis esietenduse eel Saku Suurhallis, et maailmakuulsate iluuisutajate trenni piiluda. Tegime juttu Kanadast pärit Nicole Whalley ja Brasiilias sündinud Eddie Garciaga, kes etenduses kaasa löövad. Uurisime neilt, kui suured multikate fännid nad ise tegelikult on, milliste tegelaskujuga nad kõige rohkem samastuvad ning mis võiks miljonite lemmiku Disney fenomeniks õigupoolest olla — vaata videot!

Disney On Ice uisutajad ja tehniline personal jõudis kohale nädala alguses – kokku ligi 100 inimest, kellest pooled on iluuisutajad. Siis alustati Saku Suurhallis jää valmistamisega ning tänaseks katab põrandat 900 ruutmeetrine jääplats, kus juba homme õhtul uisutavad, tantsivad ja laulavad printsessid Elsa ning Anna, muhe lumemees Olaf, põhjapõder Sven, vapper lõvipoiss Simba, igavesti noor Peeter Paan, haldjas Tinkerbell, Väike Merineitsi ning paljud teised armsad Disney tegelased.

Liikuvate dekoratsioonide ja erilahenduste abil muutub Saku Suurhall kiirelt traditsioonilisest esinemispaigast Aafrika lagendikuks, veealuseks maailmaks, Eikunagimaaks ja jäiseks Arendelle’i kuningriigiks. Etenduse ühe erilisemaks ja liigutavamaks momendiks saab olema hetk, mil Suurhallis mitme minuti vältel lund sajab.

Seotud lood:

Tallinnas räägivad ja laulavad joonisfilmide lemmiktegelased tuntud eesti näitlejate ja lauljate häältega. Jäälavastuse tegelased panid eesti keeles kõnelema ja laulma teiste hulgas Hele Kõrve, Hanna-Liina Võsa, Lauri Saatpalu, Priit Võigemast, Ülle Lichtfeld, Liisi Koikson, Dagmar Oja, Karol Kuntsel, Andero Ermel, Nele-Liis Vaiksoo, Mikk Jürjens, Marika Vaarik, Katariina Ratasepp jpt.
Reklaam

Etenduste ajakava:
Neljapäeval, 11. veebruaril
kell 19.00 (uksed avatakse 18.00)

Reedel, 12. veebruaril
kell 19.00 (uksed avatakse 18.00)

Laupäeval, 13. veebruaril
kell 11.00 (uksed avatakse 10.00)
kell 15.00 (uksed avatakse 14.00)

Pühapäeval, 14. veebruaril
kell 11.00 (uksed avatakse 10.00)

Disney On Ice – Maagiline Juubelituur jääetenduse pikkuseks on kaks tundi (koos vaheajaga). Piletid jääetendustele hinnaga alates €19 on müügil Piletilevis. Müüki pandud lisakohad võivad olla piiratud nähtavusega.