PUBLIKU VIDEO: Kalleid brände armastav Heti Tulve näitas Buduaari turul saaki ja paljastas stiilsuse saladuse

 (53)

Täna algas Saku Suurhallis iga-aastane glamuuri- ja taaskasutussündmus Buduaari turg LIVE.Teiste seas oli kohal seltskonnadaam Heti Tulve, kes on tuntud kallite firmarõivaste austaja. Ženja Fokin uuris Tulvelt, mis tal seljas on, mida arvab taaskasutusest, mis ta turult sai ning sai Tulvelt mikrofoni kätte ka kuldsed sõnad, mille võib võtta kokku stiilse riietumise saladuse: natuke street'i ja natuke high end'i ehk tuleb osata kombineerida tänava- ja kõrgmoodi.

Esmakordselt uues kohas toimuva turu külalisi ootab kahel päeval ees suur ostupidu, sest kohal on palju müüjaid, kelle kauba hulgast leiab aegumatuid moepärleid, soodsaid laojääke, disainerite loomingut, käsitööd ning loomulikult parimaid palasid müüjate isiklikust buduaarist.

"Staariturule" on end registreerunud veel teisedki pealinna säravaimad naised ning moegurmaanid: Berit Sal Saller, Grete Paia, Madli Vilsar, Anni Rahula, Merlyn Uusküla, Liis Lemsalu, Kertu Jukkum, Lilian Lõhmus ja Marilin Kaareste, Keith ja Breth Tootsi, Getter Jaani, Kati Toots, Marilyn Jurman, Elina Born, Sandra Daškova, Kristjaana Sepp, Helen Adamson, Triin Sommer ja Aveli Jänes.