PUBLIKU VIDEO: Lahkumisintervjuu! Eesti Eurovisioni tiim põrutas täna pärastlõunal Kiievisse


Täna kell 13 suundus Eesti Eurovisioni delegatsioon eesotsas tänavuste eurolaulikute Koit Toome ja Laura Põldverega Kiievisse Eurovisionile, kus juba homme ootab ees esimene lavaproov ning kogu Euroopa ette tuleb astuda juba 11. mail toimuvad teises poolfinaalis.

Publik tegi eurodelegatsiooni lahkumispeol Tallinna Lennujaamas päevakangelastega põgusa intervjuu. Mida pakkisid laulikud endile pikale Kiievi-reisile kaasa, milline näeb välja nende programm Eurovisionil, millised on meeleolud enne suurt võistlust ning mida arvavad tänavusest konkurentsist? Kui Laura suundub reisile põhjalikult pakitud kleidikohvritega, siis Koidul on lisaks ülikondade kuhjale reisil kaasas veel ka ekstra "pagasit" – reisile suundub temaga ühes ka meikarist kaasa Kaia Triisa ning nende kahenädalane pisipoeg Richard.

Lisaks lauljatele põrutasid Kiievisse mõistagi ka Eesti Laulu produtsent ning Eesti Eurovisioni delegatsiooni juht Mart Normet ning samuti laulu autor Sven Lõhmus. Otse loomulikult ei jää maha ka taustalauljate trio: juba lugematuid kordi Eurovisionit väisanud Kaire Vilgats ja Dagmar Oja ning esmakordselt (viimaks!) Eurovisionile pääsenud nn igavene teine Rolf Roosalu.