PUBLIKU VIDEO: Marko Atso: kui inimene on idioot, siis pole midagi teha. Sõidab purjuspäi tankla asemel kaugemale alkoholi järele!

 (4)

Kuigi Metsatöllu trummar Marko Atso oma tihedate bänditegemiste vahel eriti palju mahti ei saa, et Eesti ühiskonna põletavaid probleeme jälgida, tunnistas ta siiski Publikule antud intervjuus, et tanklates alkoholi müügi piiramine ei tundu talle eriti nutika lahendusena.

"See, kes juua tahab, see joob nagunii ja saab selle kätte anyway," leidis ka ise kunagi alkoholiga kimpus olnud ja nüüd kainele teele siirdunud muusik. "Võib-olla tanklate asemel sõidetakse siis purjuspäi kaugemale alkoholi järele... ega kui inimene on idioot, siis pole midagi teha," arvas Atso ja leidis hoopis, et promilliga sõitmise eest võiks hoopis trahvi viiekordistada. "Siis ongi nii, et kui jood ja sõidad, siis maksadki räigelt pappi selle eest!" sõnas ta. Mees teab, mis mees räägib!

Alkoholimüügi keelamise üle arutlemise asemel keskendusimegi intervjuus seejärel hoopis äsja nähtud Metsatöllu ja Finntrolli dokumentaali tuules positiivsetele teemadele.

Vaata videot ja mine vaata ka filmi!