Stardib Kroonika uus erisaade "Kuum tool": kelle huve esindab avalikult üha rohkem sõna võttev Meelis Lao?

 (2)
Kirju taustaga Lao avab kaarte

Täna jõuab eetrisse ajakirja Kroonika erisaade „Kuum tool“, mida juhib peatoimetaja Ingrid Veidenberg. Ta kutsub „kuumale toolile“ vestlema tuntud inimesi, kel on pajatada oma põnev ja kõmuline lugu. Saade on muidu eetris igal teisel neljapäeval Delfi TV-s.

Esimeses saates istub Ingridi vastas vastuoluline ärimees Meelis Lao, kes avab esmakordselt kaarte, miks ta on asunud avalikkuse ees aktiivselt toimetama. Endine mafiooso kirjutab praegu majandusteemadel arvamuslugusid, avas oma Youtube`i kanali ja kolmkeelse kodulehekülje ning tegutseb aktiivselt sotsiaalmeedias. Miks ta seda teeb? Keda esindab ja kuhu pürgib?

Need ja paljud teised küsimused saavad saates vastatud. „Tegemist on hoogsa saatega, kus esitan intervjueeritavatele otseseid, vahel lausa provotseerivaid küsimusi, mis avalikkust huvitavad, aga on jäänud seni vastuseta,“ ütleb Ingrid Veidenberg. „Sellest saatest saad teada rohkem, kui seni teadsid,“ lisab ta. Pinev ping-pong hoiab meeled ärksana ja avab tuntud külalised kroonikalikult avameelses valguses.

Kuumal toolil selgub tõde!

Vaata saadet juba täna kell 19 Delfi TV-s!