TOP 10 | Tanel Padarist Sõnajalgadeni! Kuulsused, kes on napsisena autoroolist tabatud

 (54)

Eile öösel istus kriminaalses joobes Peeter Oja autorooli ja põhjustas mitu avariid. Tuntud koomik ei ole aga esimene kuulus inimene, kes Eestis joobes peaga politseile vahele on jäänud. Publik pani kokku video kümnest kuulsusest, kes samuti selle vea on elus teinud.

10. Sõnajalad

25. septembril 2013 pidas Saaremaal Kuressaares politsei kinni Siiri ja Viivi Sõnajala, kes juhtisid autot purjuspäi. Ühel naisel tuvastati alkoholi tarvitamine tõendusliku alkomeetriga ning teisel tehti joobe tuvastamiseks ekspertiis haiglas.

9. Henrik Normann

Normann juhtis ööl vastu 21. oktoobrit 2016 Tallinnas Vabaduse puiesteel autot, kus politseipatrull ta peatas ja kontrollimisel tuvastati kriminaalne joove.

8. Henry Kõrvits ehk Genka

Räppar jäi Pärnus politseile purjuspäi vahele 2006. aasta juulis. Genkal tuvastati alkoholijoove ja tegu ei olnud jääknähtudega.

7. Maire Aunaste

ETV saatejuht tabati 2004. aasta septembris napsusena autoroolist. Aunaste tunnistas hiljem, et jõi veini ning asus liiga vara autot juhtima.

6. Märt Avandi

Näitleja Märt Avandi tabati jääknähtudega autoroolist 2013. aasta suvel. Kahetsev Avandi süüd ei eitanud ja tema sõnul olid jääknähud minimaalselt üle piiri. Mees oli eelmisel õhtul napsutanud, maganud korralikult ja söönud ning ei tulnud selle pealegi, et sõita ei või.

Seotud lood:

Järgmised viis kuulsust saad teada videost!

Fotokollaaž