TOP 7 | Tublid kodumaised staarid, kes end tõsiselt käsile võtsid ja liigsetele kilodele säru tegid

 (43)

Paljud kodumaised kuulsused on viimasel ajal otsustanud oma eluviise muuta ning selliste muutustega kaasneb tihti ka märgatav kaalulangus. Publik pani kokku edetabeli inimestest, kes on oma positiivse muutusega viimastel aastatel kõige rohkem silma paistnud.

7. Kristjan Kasearu

Laulja Kristjan Kasearu välimus on võrreldes karjääri algusaastatega palju muutunud. 2009. aastal Kroonika poolt seksikamaiks meheks valitud Kristjan Kasearu on viimase kaheksa aastaga aga palju muutnud ning näeb välja parem kui eales varem.

6. Elina Born

Ka laulja Elina Borni välimus on muutunud võrreldes naise karjääri algusaastatega. Eriti heasse vormi sai lauljanna sel aastal toimunud "Eesti Laulu" poolfinaaliks.

5. Ivo Linna

Armastatud laulja Ivo Linna on timminud ennast vormi, tema kehalt on kadunud veerandsada kilo. Mees on toidulaualt hüljanud maiustused ja Ivo sõnul on tema saladuseks enda keha kuulamine.

4. Evelin Ilves

Endine esileedi Evelin Ilves muutis enda välimust presidendiprouaks saades 2006. aastal. Naine võttis lühikese ajaga palju kaalust alla ning on saledat joont tänaseni säilitanud.

Esimesed kolm kohta saad teada videost, samuti näed sealt fotosid staaridest enne ja pärast muutust!